Лялькове шоу

5+
Тривалість
60хв.
Про виставу

Театр ляльок провінції Сичуань (Китай)

Це екзотичне шоу створено неймовірними віртуозами лялькової справи. Вистава складається з 9 унікальних епізодів:

1. "Ляльки, що змінюють обличчя" - це істинно скарб культурної спадщини провінції Сичуань. Величезні тростинні ляльки, ніби самостійно і без допомоги актора, змінюють свої маски, вражаючи публіку.

2. Традиційна лялькова сцена "Хуа Ронг стріляє у орла" - прекрасна юна дівчина Евл Ханян разом зі своїм братом зустрічають юного стрільця на ім'я Хуа Ронг. Ця історія кохання з першого погляду, адже Хуа Ронг поцілив не лише у птаха, що ширяв високо у небі, але й припав до душі юній Евл.

3. "Класичний жіночий танок" - це демонстрація вправного ляльковедення. На наших очах розгорнеться дивовижне пластичне дійство. Вишукана лялька у традиційному вбранні виконуватиме класичний жіночий танець. Глядачі також зможуть насолодитись мелодійною музикою класичної опери провінції Сичуань.

4. "Гра з намистом" - це кумедна історія трьох ченців, які підсміюються одне над одним. У цьому епізоді неймовірно гармонійно поєднуються  мистецтво акробатики та оживлення ляльки.

5. "Кохання метеликів" - це споконвічна історія, що відома кожному у Китаї. Це одна з відомих "Чотирьох історій кохання", сюжет якої буде втілено у зворушливій грі ляльок та викличе у вас ще ніколи не звідані почуття. В епізоді зображено весь смуток та печаль кохання.

6. "Лабіринт Ба Чжен" - це історія, що мала місце в історії становлення Китаю за часів Троєцарія. Під час протистояння трьох королів один з могутніх воїнів Конг Мінг звів лабіринт. Завдяки цій споруді було виграно одну з ключових битв, а супротивник Лю Сюн був захоплений у полон. Це класична батальна сцена, що зображає безстрашність та рішучість.

7. "Лялькові акробати" - назва епізоду говорить сама за себе - віртуозні лялькарі вражатимуть візуальними ефектами та пластичною вправністю своїх лялькових персонажів.

8. Ляльковий танець "Прекрасна А Лі" - це поєднання класичного та сучасного мистецтва, а також високої моди.

9. Ляльковий танець "Потік" - вишуканий танок, що виконується під мелодійну музику. Витончена та сором'язлива дама танцює з довгою шовковою стрічкою, наче з пишною квіткою лотоса. 

Автор
Лю Дінг, К'ю Дешенг, Лін Кун, Чен Лей
Режисер
Ху Хай, К'ю Дешенг
Художник
К'ю Дешенг
Рубрика
pUp.pet 2019
Сцена
Велика зала
Мова вистави
без слів
Дата прем'єри
Найближчі вистави
Актори