Новини

У разі повітряної тривоги ми попросимо вас рухатися в укриття, що знаходиться прямо у приміщенні театру.

Воно відповідає всім вимогам: є вода, туалет, вентиляція, немає вікон.

А ще, щоб ви і ваші діти не нудьгувати, для вас працюватимуть наші актори

Тож, ми про все подбали, і радо чекаємо на вас!

найпростіше укриття

 

Шановні глядачі!!!

Вистава «Мороз-Морозенко» відбудеться сьогодні о 13.00!!!

Шановні глядачі!!!

Вистава «Попелюшка» відбудеться сьогодні о 13.00!!!

Шановні і любі наші глядачі!

Попри все, ми працюємо та чекаємо на вас!!!

Граємо всі вистави, відповідно до розкладу!

Слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах - 

про всі зміни будемо повідомляти!

У ці часи дістатися Замку на Горі – це трошки квест. Але так і має бути, адже, де замок, там і пригода, правильно? 

Тому ділимося з вами мапою, за якою ви легко нас знайдете. Потрібно доїхати на метро до станції «Театральна» - спуститися вулицею Богдана Хмельницького на Хрещатик – повернути ліворуч і гуляти Хрещатиком до Європейської площі – а звідти мальовничими стежками і сходами піднятися до Замку на Горі.

До речі, якщо вам подобається ходити вгору, то ви можете піднятися Володимирським узвозом від станції метро «Поштова площа» так само до Європейської площі.

29 жовтня 2022 року Київський Академічний Театр Ляльок знову відкриває двері для глядачів!


Новини кожного дня змушують сумніватися. Проте, ми вирішили, що відкриємося, не зважаючи ні на що! 

З 24го лютого ми працювали лише на виїзди і в благодійному режимі. Це було важливо і для нас, і для всіх дітей та дорослих, перед якими ми виступали. 

Але весь цей час ми паралельно працювали над тим, щоб мати змогу запрошувати глядачів у Замок на горі. І тепер це можливо! 

Шановнi глядачi, робота театру припиняється у зв'язку з введенням воєнного стану. Вистави переносяться до стабілізації ситуації. 

Зберiгайте спокiй, бережiть себе та близьких. 

Згідно пункту 5.2. Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури від 01.07.2016р. повідомляємо про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад.

15 лютого 2022р. у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантних посад. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцями стали:

1.    На посаду завідувач художньо-постановочною частиною – Васильков Олександр Альфредович.

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Нака­зом Міністерства культури України 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення ва­кантних посад: 

Завідувач художньо-постановочною частиною

Кваліфікаційні вимоги:

З 7 грудня Київ перебуває у "жовтій" зоні епідемічної небезпеки, тому вимоги до відвідувачів театру були дещо змінені. Зверніть увагу, що візит до театру можливий за умови наявності у всіх глядачів, які досягли 18 років, одного з наступних документів:

Скучили? Замок на горі повертається! І у нас купа неймовірних новин для вас:

1. Ми приготували свої найкрутіші вистави. На вас чекають спектаклі для зовсім юних театралів, для сімейного перегляду та для дорослих. Перегляньте афішу і переконайтеся. 

2. В нашому театрі працює смачне кафе, де ви можете поласувати смаколиками і напоями. 

Любі глядачі, і дорослі і малі!

Ми вимушені повідомити, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації з 1 листопада театр призупиняє показ вистав, АЛЕ творчий колектив продовжує репетиції, готуючи для вас новорічну прем'єру "Ніч перед Різдвом". Будьте певні - свято наближається.