Перегляньте відеозапис прес-конференції, присвяченої фестивалю pUp.pet 2019!

Найближчі вистави
Проект

26 вересня об 11.30 в УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Лялькове свято твого міста: фестиваль «pUp.pet» презентує найкращі вистави театрів ляльок з 18 країн світу».

З 5 по 9 жовтня у Києві відбудеться IIІ Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок «pUp.pet» — найбільший серед фестивалів театрів ляльок України та один з масштабніших у Європі.  Фестиваль збере у столиці України учасників з 18 країн світу — зі своїми найкращими виставами до Києва приїдуть театральні колективи Білорусі, Бельгії, Грузії, Ірану, Іспанії, Італії, Китаю, Колумбії, Литви, Німеччини, Польщі, Сербії, Угорщини, України, Франції, Хорватії, Швеції та Японії. Протягом фестивалю кияни та гості столиці зможуть переглянути більше 20 вистав. 

Покази відбуватимуться на сценах чотирьох театрів: Київського академічного театру ляльок, Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, Київського муніципального академічного театру ляльок на Лівому березі Дніпра та Київського академічного театру юного глядача на Липках. Відбудуться також безкоштовні покази вуличних лялькових шоу театрів Італії та Японії.

Організатори: ТВЗК Київський академічний театр ляльок, ГО «Український центр Міжнародної спілки діячів театру ляльок «УНІМА-УКРАЇНА». За підтримки Департаменту культури КМДА. 

Спікери: Ірина Чернікова, директор фестивалю «pUp.pet; Дар'я Іванова-Гололобова, координатор міжнародної співпраці фестивалю «pUp.pet»; Ігор Федірко, постановник церемонії нагородження та закриття фестивалю; Микола Коваль,  постановник церемонії відкриття фестивалю; Васильєв С.Г.,  член журі фестивалю.

Прикріплені файли