, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Вистави для дорослих

Кайдашева сім’я
 привью «В нашого Омелька невеличка сімейка: тільки він та вона, старий та стара, та два парубки вусаті, та два хлопці чубаті, та дві ляльці в колисці, та дві Христі в намисті». Майже кожному українцю з самого дитинства відома ця народна приказка. А у нашого Омелька сім’я Кайдашева. І всього у цій родині вдосталь: і щастя, і сліз, і сварок, і суперечок, і відчаю, і радощів, і надії, і віри.  

                                                             Читати далі…

Купити/забронювати квитки онлайн

Як загинув Гуска
 A6 front

1917 рік – час революції, час «чортівського туману», що поглинає все довкола. Змінюється влада, руйнуються традиції, а з ними і просте життя українців. Як бути, коли все у що ти вірив, гине на очах? Де віднайти «блаженний острів» та заховатись? Як знову навчитись спокійно дихати та не боятись? Як не загинути?

                                                              Читати далі …

Купити/забронювати квитки онлайн

Любов дона Перлімліна
 18209267_476801852652013_2477260723874887580_o

Вистава за п’єсою одного з найяскравіших представників іспанської культури ХХ століття – Ф. Г. Лорки. Головне питання – а що ж таке справжнє кохання? Хто зможе пізнати його глибину?                                                                                Читати далі …

Купити/забронювати квитки онлайн

Лісова пісня
 Lisova

Ця драма-феєрія написана великою поетесою у 1911 році, стала класичним твором української літератури. Проблеми, які хвилювали Лесю Українку –вічні.

Читати далі …

Купити/забронювати квитки онлайн

За двома зайцями
 fotonezabarom Глядачі  цієї вистави знову зустрінуться з героями класичної національної комедії і пересвідчаться  в тому, що …

Читати далі …