, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })

Afisha_01_17

СЕРЕДА, 1 ЛИСТОПАДА
12.00
Є.Огородній за Дж.Баррі

вистава для дітей від 5-х років
тривалість вистави 60 хв

велика зала

ЧЕТВЕР, 2 ЛИСТОПАДА
12.00
Ю. Ентін, сценічна редакція Л. Попова

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

«Бременські музиканти»
прем’єра

велика зала

П’ЯТНИЦЯ, 3 ЛИСТОПАДА
12.00
Г. Гусарова

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

19.00
Ф.Г. Лорка

гра дуенде, 16+ тривалість вистави 60 хв

«Любов дона Перлімпліна»

велика зала

СУБОТА, 4 ЛИСТОПАДА
10.00
Н.Гернет

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв
(вистава російською мовою)

мала зала

11.00 13.00
Г.Усач, С.Єфремов

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

15.00
Ю.Сікало за Ш.Перро

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

17.00
Б.Заходер за Г.Х.Андерсеном

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв
(вистава російською мовою)

велика зала

НЕДІЛЯ, 5 ЛИСТОПАДА
10.00
В. Швембергер

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв

мала зала

11.00 13.00
В.Орлов

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

15.00
Є.Шварц

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

велика зала

17.00
О.Толстой

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 65 хв

велика зала

СЕРЕДА, 8 ЛИСТОПАДА
12.00
Г.Усач

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв

велика зала

П’ЯТНИЦЯ, 10 ЛИСТОПАДА
12.00
Г.Усач, С.Єфремов

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

19.00
В рамках Року Японії в Україні
За підтримки Посольства Японії в Україні
Гастролі японського театру ляльок «Сарухачі дза»

 

велика зала

СУБОТА, 11 ЛИСТОПАДА
10.00
Р.Неупокоєв

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 45 хв

мала зала

11.00 13.00
А.Дєжуров

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 40 хв

велика зала

15.00
Є.Шварц

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

велика зала

17.00
Б.Заходер за Г.Х.Андерсеном

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв
(вистава російською мовою)

велика зала

 

НЕДІЛЯ, 12 ЛИСТОПАДА
10.00, 12.00
Н.Гернет

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв
(вистава російською мовою)

мала зала

11.00 13.00
Г.Усач, С.Єфремов

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

15.00
Г. Гусарова

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

17.00
В.Сінакевич

вистава для дітей від 5-х років
тривалість вистави 45 хв

«Гидке каченя»
 
СЕРЕДА, 15 ЛИСТОПАДА
12.00
Є.Тараховська

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 50 хв

велика зала

П’ЯТНИЦЯ, 17 ЛИСТОПАДА
12.00
Р.Неупокоєв

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 45 хв

мала зала

19.00
Ф.Г. Лорка
М.Старицький

вистава для дорослих на 2 дії
тривалість вистави 90 хв

велика зала

 

СУБОТА, 18 ЛИСТОПАДА
10.00
С.Брижань

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 35 хв

мала зала

11.00 13.00
Г.Усач

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв

велика зала

15.00
C Ципін

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

17.00
В.Сінакевич

вистава для дітей від 5-х років
тривалість вистави 45 хв

«Гидке каченя»
 
НЕДІЛЯ, 19 ЛИСТОПАДА
10.00, 12.00
Г. Гусарова за Т. Макаровою

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

мала зала

11.00, 13.00
Є.Гімельфарб

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави хв

велика зала

15.00
Ю.Сікало за Ш.Перро

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

17.00
О.Толстой

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 65 хв

СЕРЕДА, 22 ЛИСТОПАДА
12.00
Ю. Ентін, сценічна редакція Л. Попова

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

«Бременські музиканти»
прем’єра

велика зала

П’ЯТНИЦЯ, 24 ЛИСТОПАДА
12.00
Є.Шварц

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

велика зала

19.00
М. Куліш

трагікомедія, 16+ 80 хв

велика зала

СУБОТА, 25 ЛИСТОПАДА
10.00
Р.Неупокоєв

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 45 хв

мала зала

11.00
Г.Усач, С.Єфремов

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

13.00
C Ципін

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

15.00
Г. Гусарова

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 45 хв

велика зала

17.00
Б.Заходер за Г.Х.Андерсеном

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв
(вистава російською мовою)

НЕДІЛЯ, 26 ЛИСТОПАДА
10.00, 12.00
Н.Гернет

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 40 хв
(вистава російською мовою)

мала зала

11.00, 13.00
М.Петренко

вистава для дітей від 3-х років
тривалість вистави 35 хв

велика зала

15.00
Є.Шварц

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

велика зала

17.00
В.Сінакевич

вистава для дітей від 5-х років
тривалість вистави 45 хв

«Гидке каченя»
 
СЕРЕДА, 29 ЛИСТОПАДА
12.00
Ю. Ентін, сценічна редакція Л. Попова

вистава для дітей від 4-х років
тривалість вистави 50 хв

«Бременські музиканти»
прем’єра

велика зала