Жовтень

92 театральний сезон

24середа

12:00
Велика зала
Олексій Толстой, Вік 3+, тривалість 65хв.
17:00
Велика зала
Євген Огородній, Вік 5+, тривалість 60хв.

26п'ятниця

12:00
Мала зала
В. Швембергер, Вік 3+, тривалість 40хв.
19:00
Велика зала
Прем'єра
Ігор Федірко за повістю І. Нечуя-Левицького, Вік 12+, тривалість 130хв.

27субота

10:30
Мала зала
Сергій Брижань, Вік 3+, тривалість 35хв.
11:00
Велика зала
Ніна Гернет, Тетяна Гуревич, Вік 3+, тривалість 45хв.
13:00
Велика зала
Галина Гусарова, Вік 3+, тривалість 45хв.
15:00
Велика зала
Євгеній Шварц , Вік 4+, тривалість 50хв.
17:00
Велика зала
Володимир Сінкевич за Г.-Х. Андерсеном, Вік 4+, тривалість 50хв.

28неділя

10:30
Мала зала
Прем'єра
з.а. України Олександр Кузьмін, Вік 4+, тривалість 45хв.

Новини

Новини

Поки кияни тішаться теплими променями осіннього сонця, наш театр вже активно готується до зими, зокрема до новорічно-різдвяних свят. Цього року на усіх глядачів нашого театру чекає дві зимові прем'єри: мюзикл для сімейного перегляду "Карлик Ніс" та зимові святки "Різдвяна рукавичка"

Мистецтво та література - краща ОСНОВА для освіченості людини. Ці вічні цінності ніколи не втратять свою актуальность. На них ОСНОВУється і діяльність нашого театру. 

І в цьому переконанні ми не самотні. У нас є однодумці. Саме тому  ми, команда Київського академічного театру ляльок та команда видавництва "Основи", приготували для наших глядачів і читачів унікальний шанс поєднати і мистецтво, і літературу, і навіть результати цього шансу забрати з собою додому. Інтригує? Ще б пак!

16 жовтня у Київському академічному театрі ляльок відбувся конкурс на заміщення вакантної посади. Згідно рішення конкурсної комісії, переможцем став:

  1. На посаду завідувача художньо-постановочною частиною Купріянов Ігор Валентинович.

Колектив щиро вітає переможця та вболіває за спільні творчі перемоги театру.


 

Традиційно на Покрову наш театр (точніше його прекрасна половина) вже який рік поспіль влаштовує творчий вечір для привітання сильної половини театру зі святами захисника України та Українського козацтва. За традицією урочистості проходять у формі українських вечорниць з пригощаннями, віншуваннями та комедійними мініатюрами а-ля театральний капусник на злободенні теми з щоденного життя театру.

Напередодні 14 жовтня, цього особливого дня, коли Україна святкує День святої Покрови Пресвятої Богородиці, день День захисника України та День Українського козацтва, Київський академічний театр ляльок традиційно провів благодійний захід, подарувавши одну зі свой прем'єр для бійців АТО та членів їх родин. Презентація вистави відбулася спільно з Благодійним фондом Олександра Омельченка, котрий є хрещеним батьком нашого театру.